Nakon što su Banovci protekle nedelje stavili ozbiljan zadatak ostalim organizatorima, karavan RODA prvenstva Srbije preselio se u Vrnjačku Banju.
Neke od najboljim domaćih ekipa uzele su učešće na turniru koji se igra na Trgu Kulture, te pored seniora, učestvuju i juniori.
Iako se igra pri velikim vrućinama, sve prolazi u najboljem redu, te smo imali odličnu grupnu fazu, a zatim su plasman u nokaut rundu izborili Svilajnac, MR. Cleaner, Pančevo, Muzzuk, KV 3×3, Aranđelovac, HotelSunce Sokobanja, Loćika, Kapetanovima, smash, Gardoš i Mrčajevci.
Voljom žreba, već u šesnaestini finala sreli su se pretendenti na visok plasman, te smo nadomak četvrtfinala ostali bez Aranđelovca i ekipe KV.
Četvrtfinalne parove čine odlični Vukovi i Pančevo, potom Mrčajevci i HotelSunce Sokobanja, Loćika i Šabac KLX, kao i Kapetanovina i Muzzik.
I ovaj turnir održava se uz pomoć prijatelja – pivo Laško, Intersport, RODA i Triglav osiguranje.
Još uvek imate dovoljno vremena da nam se pridružite i uživate u najboljem srpskom basketu, jer – na ulici smo najjači!